24.březen 2018 Svátek má FALCO


03.07.2007 07:38

Prémiová řada krmiv No1 Premium

Prémiová řada krmiv No1 Premium

Přirozeným požadavkem každého chovatele je, aby jeho zvíře bylo zdravé, aktivní a dožilo se dlouhého věku. Základním faktorem ovlivňujícím tyto nároky je kvalitní, zdravotně nezávadná, kompletní a vyvážená strava odpovídající danému druhu, věkové kategorii a aktivitě chovaného psa nebo kočky. I v tomto směru ovšem dochází k zásadním změnám souvisejícím s prostředím v němž jsou zvířata chována. Podle zásad a poznatků moderní veterinární dietetiky a dietologie musí krmivo zajišťovat většinu požadavků, které měla potrava zvířat v jejich přírodních podmínkách a současně musí vylučovat případná nákazová a hygienická rizika, která měla přirozená nativní krmiva. Při správné výživě již dávno vnímáme, že nelze brát kočky a psy pouze za masožravce a krmit je pouze masem. Stejnou chybou je ovšem i přístup humanizující zvíře tak, že mu podáváme pamlsky, které pro nás připravili a zchutnili potravináři, nebo extrém, kdy je zvíře krmeno zbytky od našeho stolu. V současné době jsou na trhu taková krmiva, která obsahují jen kvalitní, plnohodnotné, tedy prvotřídní suroviny nejen živočišného původu, jako jsou např. vitamíny, minerály, stopové prvky…..aj.

Řada českých prémiových krmiv No1 Premium je díky svému složení vysoce stravitelné krmivo. Respektuje biologické požadavky zvířat, kterými jsou krmiva podle věkové kategorie, fyziologické zátěže a pohybové aktivity určena. Kvalita je zaručena nejen výrobou z vysoce kvalitních surovin, ale i využitím nejnovějších moderních technologických postupů a moderní šetrné technologie zpracování. Příznivý vliv na udržení kvality komponentů a bioaktivních složek má i způsob balení v kvalitních obalech, které jsou při dodržení skladovacích podmínek zárukou zdravotní nezávadnosti  i uchování příznivé vjemové kvality pro zvířata.

Krmiva No1 Premium pro psy
Puppy all breeds
je krmivo pro kojící a březí feny a štěňata všech plemen. Obsahuje vyvážené složení minerálů pro stavbu kostí, železa pro krvetvorbu, bílkoviny pro správný růst a vývoj.
Adult all breeds je krmivo pro dospělé psy všech plemen při běžné zátěži, které obsahuje přírodní výtažky čekanky ( FOS ) a kvasnic ( MOS ) pro správnou funkci zažívacího ústrojí a optimální využití živin.
Hi-performance je krmivo pro dospělé psy všech plemen ve vysoké zátěži. Osahuje L-karnitin, složku která podporuje optimální energetický metabolizmus a zvláště látkovou výměnu tuků a dokonalé využití energie krmiva.
Senior & light je krmivo pro obézní nebo starší psy všech plemen s nízkou zátěží. Obsahuje méně tuku a vyšší obsah vlákniny pro rychlejší pocit nasycení a správnou činnost střev.

Krmiva No1 Premium pro kočky
Kitten je krmivo pro březí a kojící kočky a koťata. Obsahuje přírodní výtažky čekanky ( FOS ) a kvasnic ( MOS ) pro správnou funkci zažívacího ústrojí a optimální využití živin. Vyhovuje vysokým nutričním požadavkům, obsahuje velké množství lehce stravitelných živočišných proteinů a tuků nezbytných pro správný vývoj organizmu.
Beauty & fit chicken and rice je krmivo pro dospělé kočky. Obsahuje optimální množství vlákniny jako prevenci vzniku bezoárů a bezpečný průchod již vytvořených bezoárů trávícím ústrojím. Obsahuje přírodní výtažky čekanky ( FOS ) a kvasnic ( MOS ) pro správnou funkci zažívacího ústrojí a optimální využití živin.
Beauty & fit ocean fish je krmivo určené pro dospělé kočky. Obsahuje přírodní výtažky čekanky ( FOS ) a kvasnic ( MOS ) pro správnou funkci zažívacího ústrojí a optimální využití živin. Obsah lososového oleje zajišťuje zdraví kůže a zdravou a lesklou srst.
Senior & light je krmivo pro starší či vykastrované kočky a kočky s nadváhou. Vyšší hladina proteinu v krmivu podporuje správnou tvorbu svalové hmoty, nižší obsah tuku je prevencí případné nadváhy. Krmivo obsahuje přírodní výtažky čekanky ( FOS ), který podporuje správnou funkci zažívacího ústrojí, optimální využití živin a oživuje přirozenou obranu střeva.

Více na www.bonopremium.eu

 

 
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS