24.březen 2018 Svátek má FALCO


25.11.2009 22:04

BONO FOTO SOUTĚŽ

BONO FOTO SOUTĚŽ

Máte pejska nebo kočičku? Kupujete pro ně krmivo společnosti KSK BONO s.r.o. a rádi fotografujete?

 
Tak právě pro Vás je tu jedinečná šance, jak předvést svého mazlíčka i jiným chovatelům, svým přátelům či známým a zároveň vyhrát krmivo produktové řady značek BONO nebo PETTY.
 
To vše je možné v naší nové BONO FOTO SOUTĚŽI. 
 
Na našich internetových stránkách www.kskbono.cz jsme vytvořili speciální Fotogalerii, kde budou zaslané fotografie zpřístupněny všem návštěvníkům.
 
 

PRAVIDLA FOTO SOUTĚŽE KSK BONO s.r.o. o produkty zn. BONO a PETTY:

 
Pravidla jsou jednoduchá:
 
1)      Pošlete nám fotografii svého domácího mazlíčka (pejska nebo kočičky). Výběr motivu je neomezený. Všeobecně platí pravidlo, aby byla fotografie pěkná, zajímavá, vtipná. Fantazii se žádné meze nekladou.
        S platností od 5.1.2010 do ukončení soutěže bude do BONO FOTO SOUTĚŽE zařazena pouze jedna fotografie domácího mazlíčka od jednoho soutěžícího. Je však možné zaslat po jedné fotografii všechny domácí mazlíčky od jednoho soutěžícího, např. jednu fotografii psa a jednu fotografii kočky, které soutěžící vlastní. Není však možné zaslat více různých fotografií stejného zvířete od jednoho soutěžícího, nebo od více soutěžících ze shodné poštovní adresy.
 
2)      Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba s trvalým bydlištěm nebo pobytem na území ČR. V případě soutěžícího mladšího 18 let přejímá zodpovědnost jeho zákonný zástupce. Účastník soutěže musí být autorem přihlášených fotografií a vlastnit k ní veškerá práva. Vlastnictví autorského práva ke zveřejněné fotografii a to že případné osoby zachycené na snímku souhlasí s jeho zveřejněním, potvrzuje soutěžící přihlášením do soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním vztahu vůči KSK BONO s.r.o.
 
3)      Fotografie musí být v typu JPEG, o maximálních rozměrech 640x480 pixelů. Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie zaslané v elektronické podobě.
 
 
4)      Fotografie v požadovaném formátu, společně:
a)      s Vaším jménem a adresou,
b)      se jménem (případně i věkem) Vašeho domácího mazlíčka na fotografii,
c)      a s názvem nejoblíbenějšího krmiva Vašeho domácího mazlíčka (z produkce společnosti KSK BONO).
posílejte na e-mailovou adresu: soutez@kskbono.cz
 
Vítané jsou i krátké vtipné komentáře Vaší fotografie, které můžete rovněž připsat.
 
 
5)      Termín soutěže:
Fotografie prosím zasílejte v období od 1. prosince 2009 do 28. února 2010.
 
 
6)      Všechny snímky, které splní pravidla soutěže, budou zveřejněny na našich internetových stránkách www.kskbono.cz - ve Fotogalerii po dobu trvání soutěže a následně ještě jeden měsíc po jejím ukončení (tj. do 31. března 2010).
U fotografie bude zveřejněno pouze Vaše jméno, bydliště, jméno Vašeho zvířátka a jeho oblíbené krmivo (např. Fotografie jezevčíka Borise od pana Petra Nováka z Brna. Boris má nejraději masovky BONO s telecím masem.) a příp. Váš zaslaný jiný krátký komentář k fotografii.
 
 
7)      A navíc každý soutěžící, který splní podmínky soutěže a jeho soutěžní e-mail bude doručen jako 15. v pořadí, získá od KSK BONO dárek (suché krmivo BONO banket 2kg, nebo PETTY mix 2kg).
 
8)      Pořadatel soutěže (společnost KSK BONO s.r.o.) může ze soutěže vyloučit fotografie, které nesplňují podmínky soutěže a neodpovídají zadanému tématu, nebo fotografie, které by mohly poškodit dobré jméno pořadatele. Ze soutěže mohou být také vyloučeny fotografie mající neetický či jinak společensky nevhodný motiv, jsou opatřeny nevhodným popisem, mají nízkou technickou úroveň, kvalitu anebo nedostatečné rozlišení, jsou grafickou montáží, obsahují jakékoliv dodatečně vložené grafické prvky a aplikované grafické efekty či jinak odporují pravidlům této soutěže.
 
 
9)      Osobní údaje: Zasláním fotografie a přihlášením do soutěže dává soutěžící pořadateli soutěže souhlas, aby po dobu 5 let od začátku soutěže zpracovával jeho osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail pro marketingové účely (tj. nabízení produktů a služeb) pořadatele v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.
 
 
10) Soutěžící uděluje pořadateli soutěže souhlas k bezúplatnému využívání a nakládání s přihlášenými fotografiemi pro marketingové účely dle vlastního uvážení, a to všemi způsoby užití, které dovoluje autorský zákon (např. na internetových stránkách společnosti KSK BONO s.r.o., v brožurkách apod.)
 
 
11) Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a to v celém průběhu jejího konání.
 
 
12) Případné dotazy a náměty prosím zasílejte na e-mailovou adresu: kskbono@kskbono.cz
 
 
 Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS