24.březen 2018 Svátek má FALCO


12.05.2009 11:33

Den s Deníkem

Příbram Strakonice
.
Vydavatelství Vltava - Labe - Press zahájilo 28. dubna 2009 již třetí ročník akce Den s Deníkem.
.
V celkem 73 městech a obcích se po celé republice objeví postupně modré promostánky Deníku. Promoakce se konají během jednoho odpoledne na frekventovaných místech, kde hlavním bodem je moderovaná diskuse se zástupcem místní samosprávy nad tématy místního charakteru. Pro návštěvníky akcí budou připraveny doplňkové atrakce, kulturní program a soutěže.
.
Na akci se podílí  i KSK BONO s.r.o., kde účastníci mohou obdržet – podle svého zájmu – vzorky krmiva pro své zvířecí miláčky – pro psy jsou k dispozici 100 g balení výrobků BONO Banket a BONO Star a pro kočky krmiva PETTY MIX. O společnosti a jejich produktech se mohou návštěvníci pak více dozvědět ve speciálních vydáních deníků.
.
Akce trvá do  26. června a další podrobnosti, včetně konkrétních  míst, můžete nalézt na http://pdsd.denik.cz/ - přijďte a Váš rodinný mazlíček bude moci ochutnat zdarma některý z našich produktů, který je možné pak i v originálním balení zakoupit - spolu s našimi dalšími výrobky - v široké obchodní síti.Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS