24.březen 2018 Svátek má FALCO


27.02.2009 19:19

DUO-CACIB 2009 Brno

O víkendu dne 7. - 8. 2. 09 pořádala Českomoravská kynologická unie na BVV v Brně výstavu psů pod názvem "DUO - CACIB 2009". Tato výstava se stala první výstavou v ČR, kde bylo možno získat během soboty a neděle dva tituly CACIB. Součástí akce byla i kvalifikace na Cruft´s Birmingham 2010.

Během dvou dnů se předvedlo téměř 7500 psů všech plemen a tuto podívanou si nenechalo ujít přibližně 5000 návštěvníků – se sobotní převahou v návštěvnosti.
KSK BONO s.r.o. se této výstavy účastní tradičně každý rok.

A tady jsou slova pracovníků KSK, kteří se výstavy zúčastnili: „Že se skutečně něco děje, jsme poznali už po příjezdu na výstaviště. Všude, kde se dalo parkovat, bylo plno.“ :)
„Tradičně jsme měli připravené misky se vzorky krmiv. Pejsci jako první vyjedli misky se vzorky Vitalu.“

„Prodejní a výstavní stánky byly umístěny do pavilonu A2, kruhy byly v A1 a V.“

Titul BIS získal: Poisonor Honey King of Helluland, Novofundlandský pes, chovatelé tohoto pejska jsou Soňa a Vlado Kročkovi.

Kompletní výsledky naleznete na http://www.cmku.cz/vystava-cmku/index_cz.php

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ VÝSTAVY:
Výstava se pořádá dle výstavního řádu FCI a CMKU a je přístupná psům a fenám všech plemen zapsaných v plemenných knihách uznaných FCI, kteří dosáhli v den výstavy stáří požadovaného pro zařazení do třídy. Rozdělení do tříd se řídí Výstavním řádem FCI a je uvedeno na přihlášce. Psi, jejichž přihlášky nebudou obsahovat potřebné doklady (certifikát, kopie šampionátu) pro zařazení do třídy pracovní a šampiónu, budou bez urgence zařazeni do třídy otevřené. Pořadatel výstavy nezodpovídá za škody způsobené psem nebo vystavovatelem, ani za úhyn nebo ztrátu psa. Na výstavu nebude vpuštěn pes s kupírovanýma ušima a nebude ani posouzen. Změny exteriéru psa prováděné nadměrným lakováním, pudrováním, tónováním srsti a základní úpravou trimováním na výstavě, s dlouhodobým vyvazováním psů na stolech jsou zakázány. Porušování těchto zákazů muže mít za následek vyloučení psa z výstavy.
Více na http://www.cmku.cz/soubory/vystava_cmku/22-6-2008_propozice.pdf

 
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS