23.únor 2018 Svátek má KIKINA


08.10.2009 22:48

KSK BONO na festivalu Novoměstský hrnec smíchu.

19. - 26. 9. 2009 - KINO 70 Nové Město nad Metují
 
Známý festival Novoměstský hrnec smíchu má za cíl propagovat původní českou filmovou a televizní tvorbu a její přiblížení divákům všech věkových kategorií.
Letošní ročník se konal za účasti prezidenta festivalu pana Pavla Zedníčka.
 

Slavnostní zahájení 31. ročníku festivalu Novoměstký hrnec smíchu se konalo dne 19.9.2009 v sále KINA 70 v Novém Městě nad Metují. Celým večerem provázel pan Jan Rosák. V rámci tohoto večera se uskutečnil turnaj v bowlingu, kterého se zúčastnily týmy rádia Impuls, TV Nova, VIP a samozřejmě i tým hlavního sponzora turnaje KSK BONO.

.
Hlavní cenou pro výherce bowlingového turnaje byla keramická kočička, jejiž autorkou je výtvarnice paní Blažena Fořtová. Hlavní cenu předal herec pan Pavel Zedníček. 
.
.
KSK BONO a Městský klub Nové Město nad Metují ve spolupráci s Hit Rádiem Magic připravilo ve středu 23. září 2009  (na terase Kina 70) zábavné odpoledne s názvem: NAŠI DOMÁCÍ ZVÍŘECÍ MAZLÍČKOVÉ
.

.
Středeční odpoledne bylo plné her, soutěží, písniček, dobré pohody a legrace, kterou zajišťovali moderátoři Hit Rádia Magic a moderátor počasí, pan Michal Jančařík.
(Možná že i díky přítomnosti pana Jančaříka počasí tolik přálo a bylo nádherně. :-)
 
Dále na programu bylo:
- Malé kouzlení kouzelníka Karla Kašpara a také upovídaný papoušek…
- Soutěž o nejroztomilejšího domácího mazlíčka, kterého diváci přivedli s sebou. S ukázkou – „Co umí tvůj domácí mazlíček?“
- Ukázky canisterapie.
- Byla vyhodnocena výtvarná soutěž pro děti na téma „Naši domácí zvířecí mazlíčkové“.
.
 .
Samozřejmě si zábavné odpoledne asi nejvíce užívaly děti. Měly plno úkolů jako uběhnout s pingpongovým míčkem na lžíci danou vzdálenost, říkaly básničky....
 
Soutěže o nejroztomilejšího mazlíčka se k velkému překvapení zúčastnilo nespočet dětí, které přinesly :-) křečky, králíčky, pejsky, kočičky, želvu, kajmana, morčata, potkany a dorazil dokonce i nádherný papoušek.....
.
 
Pes Boňák rozdával dětem sladké dobroty. U stánku KSK BONO si bylo možné zdarma vyzvednout a vyzkoušet vzorky krmiv pro pejsky a kočičky.
Největší ohlas mělo zřejmě malování podoby pejska nebo kočky na obličej.
.
.
Zvířecí motivy dětem na obličejíky maloval pan Petr Grzywa (G-Flowers) z Lysé nad Labem.
.
.
Vyvrcholením odpoledne byla hra "HLEDÁNÍ POKLADU". Děti dostávaly indicie a podle nich hledaly, kde je poklad umístěn a jak vlastně vypadá.
Hlavní cenou byli 4 plyšoví pejsci, které věnovala společnost KSK BONO.
.Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS