24.březen 2018 Svátek má FALCO


05.03.2009 13:08

MISS KOČKA

Už popáté návštěvníci netradiční soutěže krásy koček a kocourů zvolili tu NEJ kočku – v tomto případě kocoura roku 2009. Největší počet hlasů návštěvníků Miss kočky 2009 získal drobný kocouří dorostenec Kuba z Plzně. Porotce zaujal kromě krásy neobvyklou dovedností, umí prosit "obouruč".

Kuba
Cenu poroty dostal neuvěřitelně velký dvouletý kocour Bismarck, velký labužník a jedlík, spolu s kočičkou Chicco. Titul Největší pohodář si odnesl kocour Albert, který soutěžní den téměř prospal.

Bismarck Chicco


O tituly soupeřilo 37 koček a kocourů. Na výstavu dorazil skoro stejný počet adeptů na nový domov. Podle vydaných hlasovacích lístků přišlo asi 900 návštěvníků. Ti pak výraznou většinou zvolili právě Kubu jako NEJ kočičku ze všech zúčastněných koček.

Miss kočka 2009 se konala dne 7.3.2009 v KC Zahrada v Praze 11-Chodov. Celá akce je ryze charitativní. Vstupenkou jsou konzervy, které se následně rozdělí útulkům. Peníze, které se vyberou do kasiček, jdou na veterinární ošetření v útulcích a na kastrační program.

Tu nejhezčí kočku vybíralo sedm porotců nejen ze světa showbyznysu, ale i z chovatelství a médií.

VIP porota z řad známých kočkomilů byla i letos exkluzivní: Eva Pilarová, Uršula Kluková, Zdeněk Srstka a nejnovější Česká Miss Iveta Lutovská (získala svůj titul přesně týden před Miss kočkou).

Vítězové dostali spoustu dárků – od KSK BONO s.r.o. to bylo krmivo BONO.


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS