24.březen 2018 Svátek má FALCO


31.03.2009 23:29

VETfair 2009

7. ročník mezinárodní veterinární výstavy VETfair 2009

Ve dnech 27.-28. března 2009 proběhl již sedmý ročník mezinárodní výstavy VETfair, která je zaměřena na produkty a služby v oblasti veterinárního lékařství.

Výstava se konala v královéhradeckém kongresovém centru ALDIS a přilákala více než polovinu praktických veterinárních lékařů z celé České republiky.

Profesní setkání s odborným doprovodným programem každoročně slouží k prezentaci přibližně stovky nejen tuzemských vystavovatelů, ale též partnerských firem z dalších evropských zemí.

"Tato akce je považována za největší nejen vystavovatelskou, ale i odbornou a společenskou událost v pracovním roce veterinárního lékaře a je našimi kolegy velmi respektována. Svou roli v tom bezpochyby hraje přízeň akademické sféry, jakou každoročně poskytuje Veterinární a farmaceutická univerzita v Brně. A právě konkrétní, zde prezentované, výsledky spolupráce výzkumných pracovníků s komerčními subjekty, propojení teorie a praxe, jsou hlavním přínosem výstavy VETfair," zhodnotil stěžejní smysl dvoudenního setkání hlavní pořadatel MVDr. Zdeněk Hanzálek.

Z hlediska struktury výstavy tvoří přibližně polovinu stánky firem se zaměřením na farmaceutické výrobky, jež produkují, dováží a distribuují veterinární léčiva. Třetinu tvoří společnosti, které prezentují přístrojové vybavení a techniku pro veterinární kliniky, ošetřovny a ambulance i pro terénní veterinární službu. Stále rostoucí složkou je mezi vystavovateli chovatelská dietetika, což je trendový sektor zdravé výživy jak hospodářských zvířat tak tzv. pet animals, tedy psů, koček apod.

Čerpáno z tiskové zprávy, kterou naleznete zde.

KSK BONO s.r.o. zde představilo své výrobky prostřednictvím Unie výrobců krmiv pro domácí zvířata.

 

 
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS