24.březen 2018 Svátek má FALCO


23.04.2010 23:22

BONO SNACK - Nejlepší novinkou 2010

BONO SNACK - Nejlepší novinkou 2010
KSK BONO s. r. o. 
Řada BONO SNACK – POCHOUTKA PRO PSY se stala ve Volbě spotřebitelů - Nejlepší novinkou 2010
 
Spotřebitelé již podesáté vybrali nejlepší novinky českého rychloobrátkového trhu.
Prestižní ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2010 má opět své vítěze.
 
Praha, 23. dubna 2010 –  společnost Atoz Event vyhlásila tohoto večera výsledky desátého ročníku prestižního programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2010, který oceňuje novinky a inovace na českém trhu rychloobrátkového zboží.
 
Ocenění byla udělena na základě exkluzivního výzkumu, který provedla agentura Factum Invenio. Sběr dat byl realizován současně prostřednictvím osobního (face to face) a on-line dotazování. Celkový počet 2500 respondentů byl vybrán kvótním způsobem tak, aby byl reprezentativní vzhledem k populaci ČR.
 
Večerem v duchu mystiky konaném v pražském hotelu Ambassador – Zlatá Husa opět provedla Bára Štěpánová, k tanci hrála živá hudba a pro hosty byl připraven zábavný program.
 
OCENĚNÝM VÝROBKEM se stala naše nová řada BONO SNACK – POCHOUTKA PRO PSY
Výrobky řady Bono snack jsou vyrobeny podle nejnovějších vědeckých poznatků o výživě psů. Obsahují optimální poměr masa, rostlinných výtažků, tuků a vlákniny. Jsou chutné, jednotlivé druhy mají specifickou vůni a tvar. Svojí rozdílnou velikostí a chutí, kterou řada nabízí, jsou zaměřené na široké spektrum psích ras. K dostání ve 12 druzích.
 
 
PODPORA OCENĚNÉHO VÝROBKU
Po dobu jednoho roku uvidí spotřebitelé na obalech produktů řada BONO SNACK – POCHOUTKA PRO PSY v reklamě a v rámci nejrůznějších marketingových aktivit logo Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2010.
 
FOTOGRAFIE Z PŘEDÁVÁNÍ:Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS