24.březen 2018 Svátek má FALCO


Šťavnaté kousky masa v omáčce „Chunks“

Masové konzervy PETTY se šťavnatými kousky masa v omáčce jsou vyráběny novou technologií, která přináší řadu výhod. Konzervy obsahují více masa, jsou chutné, výživné a lehce stravitelné. Při výrobě konzerv používáme různé druhy čerstvého masa, které výrazně zlepšují nejen chuť a vůni, ale také nutriční hodnotu výrobku.

Konzervy jsou obohaceny o mořskou řasu, která obsahuje velké množství minerálních látek a stopových prvků a je nejlepším přírodním zdrojem jódu.

Složení: maso a výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky

Deklarované jakostní znaky:
Vlhkost 80,0 %
Hrubý protein
9,0 %
Hrubé oleje a tuky
5,0 %
Hrubý popel 3,0 %
Hrubá vláknina 1,0 %

  • PETTY s kuřetem a tuňákem 405g
  • PETTY s lososem a kuřecím masem 405g
  • PETTY s telecím a jehněčím masem 405g
  • PETTY s játry a drůbeží 405g a 850g
  • PETTY junior 405g
Novinka
PETTY junior 405g
Kompletní krmivo určené pro koťata od odstavu do 1 roku věku a pro březí a kojící kočky.
Složení: maso a výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, cukry. Deklarované jakostní znaky závazné: vlhkost 80,0 %, hrubý protein 9,0 %, hrubé oleje a tuky 6,0 %, hrubý popel 3,0 %, hrubá vláknina 0,5 %. Krmný návod: koťatům mladším 12 týdnů podávejte 270 g/den, koťatům od 12 týdnů do jednoho roku 355g konzervy na den, rozdělené do několika dávek. Březím a kojícím kočkám podávejte denně 355 – 530g, rozdělených do několika dávek.Datum výroby, datum minimální trvanlivosti a číslo partie jsou uvedeny na obalu. Uchovejte v chladu a suchu. Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS